O nás

Jmenuji se Maruška Hrbková a cukrařina, a vše s ní spojené, mne baví a živí již více než 20 let. Mám ji vystudovanou a během studia jsem se pravidelně zúčastňovala různých soutěží a byla i členkou reprezentace. Abych získala více zkušeností, tak jsem po dostudování prošla několika provozy a podniky pod vedením skutečných profesionálů ve svém oboru. Poté jsem zakotvila ve skvělé firmě ALMECO, kde jsem školila cukráře a pomáhala s rozjetím businessu v oboru všem, kteří o mou pomoc požádali. Tato firma je moje srdcovka a stále s nimi ráda pracuji!

Myslím si, že člověk se musí neustále rozvíjet a hledat nové cíle, aby našel své místo a byl skutečně spokojený. Proto jsem se rozhodla, se svým přítelem, že své štěstí zkusím ve vlastním podniku a o své zkušenosti a výrobky se podělím s vlastními zákazníky. Já se tedy starám o všechny dobroty a veškerou nudnou, ale nutnou administrativu nechám na příteli :-)

Snažíme se být skutečnými profesionály a proto chceme, aby zákaznická zkušenost byla už od samého počátku pro vás co nejpřívětivější. Vše s vámi plánujeme individuálně, pečlivě a s ohledem na vaše představy a přání. Pokoušíme se vždy najít cestu, jak váš život udělat sladší! 

Ocenění a kurzy